Strona główna » Konkursy
» KONKURS HISTORYCZNO-LITERACKI
» KONKURS PLASTYCZNY
» Konkurs na projekt medalu
» WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNO-LITERACKIEGO
» WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
» Wyniki konkursów: "Od Jałty do Gdańska" oraz "Polska moja ojczyzna"


WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Dnia 22.03.2010 w Siedzibie Zarządu Regionu w Zielonej Górze przy ulicy ul. Lisowskiego 5 w celu oceny prac nadesłanych na etap regionalny konkursu plastycznego zebrała się komisja w składzie:
1.      Elżbieta Błaszczyk
2.      Elżbieta Grudzińska
3.      Agnieszka Laskowska
4.      Daria Nowicka
Oceniając prace komisja brała pod uwagę następujące kryteria: zgodność pracy z tematem, zgodność treści z formą, kompozycję (spójność, uporządkowanie, logiczność), estetykę, oryginalność pracy, samodzielność wykonania.
Prace oceniano w czterech kategoriach wiekowych:
a)                  kategoria klas 0-3,
b)                 kategoria klas 4-6,
c)                  kategoria szkół gimnazjalnych,
d)                 kategoria szkół ponadgimnazjalnych.
W każdej kategorii wybrano najlepsze trzy prace i skierowano je na etap wojewódzki konkursu. Zdecydowano również o przyznaniu specjalnych wyróżnień dla prac odznaczających się szczególnymi walorami estetycznymi.
Ogółem przysłano na etap regionalny 213 prac, w tym:
-                   klasy 0-3 – 36 prac
-                   klasy 4-6 – 126 prac
-                   szkoły gimnazjalne – 44 prace
-                   szkoły ponadgimnazjalne – 5 prac
 
Aby dostarczyć państwu i uczniom nieco przyjemnej adrenaliny podczas oficjalnego wręczenia nagród, celowo nie umieściliśmy nazwisk zgodnie z zajętym miejscem, niech to będzie niespodzianka. Podajemy natomiast imiona i nazwiska osób, które z całą pewnością zostaną zaproszone na uroczystości związane z rozstrzygnięciem konkursu.
 
Szkoły podstawowe kl. 0 – 3
 
·        Dominika Nowak, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa, ul. Wolsztyńska 4, 67-400 Wschowa, opiekun Agnieszka Mała
·        Izabela Motyl, kl. III, Szkoła Podstawowa w Bieniowie, ul. Dolna 5A, 68 - 200 Żary, opiekun Irena Andruszkiewicz-Baryła
·        Aleksandra Wiśniewska, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, ul. Jaskółcza 66, 65-518 Zielona Góra, opiekun Jadwiga Zając
·        Marek Maciołek, kl. I, Szkoła Podstawowa w Szczepanowie, Szczepanów 39A, 68-120 Iłowa, opiekun
·        Julianna Kołodziejska, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, ul. Jaskółcza 66, 65-518 Zielona Góra, opiekun Jadwiga Zając
·        Paweł Zdanowicz, kl. III, Szkoła Podstawowa w Bieniowie, ul. Dolna 5A, 68 - 200 Żary, opiekun Irena Andruszkiewicz – Baryła
 
Szkoły podstawowe kl. 4 – 6
 
·        Mateusz Zdanowicz, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Bieniowie, ul. Dolna 5A, 68 - 200 Żary, opiekun Sylwia Lenda
·        Jakub Cichy, kl. V, Publiczna Szkoła Podstawowa w Kargowej, ul Marchlewskiego 45, 66-120 Kargowa, opiekun Mirosława Kamińska
·        Jesica Nocek, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 18 w Zielonej Górze, ul. Francuska 10, 65-941 Zielona Góra
·        Kamil Gromnicki, kl. V, Katolicka Szkoła Podstawowa, ul. Ojca Rafała Kalinowskiego 15, 68-200 Żary, Dorota Basińska
·        Michał Żok, kl. VI, Publiczna Szkoła Podstawowa w Kargowej, ul Marchlewskiego 45, 66-120 Kargowa, opiekun Danuta Wróblewska
·        Ewelina Zapalska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Bieniowie, ul. Dolna 5A, 68 - 200 Żary, opiekun Sylwia Lenda
·        Bartłomiej Piłat, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Nocznickiego 18, 68-100 Żagań, opiekun Jolanta Różanowska
·        Weronika Szmidt, kl. V, Specjalny Ośrodek Szkolno-wychowawczy w Szprotawie, opiekun Lucyna Wieszewska
 
Szkoły gimnazjalne
 
·        Mateusz Cichy, kl. III, Publiczne Gimnazjum w Kargowej, ul Szkolna 1, 66-120 Kargowa, opiekun Helena Nowacka
·        Martyna Szułczyńska, kl. III, Gimnazjum nr 2 w Zielonej Górze, ul. Cyryla i Metodego 9, 65-533 Zielona Góra, opiekun Elżbieta Panek
·        Iga Zwolińska, kl. III, Katolicka Gimnazjum, ul. Ojca Rafała Kalinowskiego 15, 68-200 Żary, opiekun Lidia Bamberska
·        Roksana Król, kl. I, Publiczne Gimnazjum nr 3 w Mirostowicach Dolnych, Pl. Kościelny 25, 68-200 Żary, opiekun Małgorzata Gołębiewicz
·        Lucyna Tyburcy, kl. II, Gimnazjum nr 9 w Zielonej Górze, ul. Francuska 25A, 65-943 Zielona Góra, opiekun Jolanta Bryńska
·        Agnieszka Kliks, kl. III, Publiczne Gimnazjum w Kargowej, ul Szkolna 1, 66-120 Kargowa, opiekun Helena Nowacka
·        Aleksandra Grzesiak, kl. II, Gimnazjum nr 9 w Zielonej Górze, ul. Francuska 25A, 65-943 Zielona Góra, opiekun Jolanta Bryńska
 
Szkoły ponadgimnazjalne
 
·        Anna Borowska, kl. II, Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach, ul Długosza 23, 68-200 Żary, opiekun Monika Hakman
·        Anna Zająć, kl. II, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie, ul. Ogrodowa 1, 67-410 Sława, opiekun Sławomir Basiński
·        Mateusz Pokrzywniak, kl. I, III Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze, ul. Strzelecka 9, 65-452 Zielona Góra, opiekun Justyna Cencora


Ostatnia Aktualizacja: 28.03.2012  godz. 21:58:56   |  Projekt, wykonanie i administracja: Jarosław Twaróg  |  © JMComputers 2009